.language'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги
Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги PDF Друк e-mail
Створено користувачем: Адміністратор   
Субота, 26 лютого 2011, 01:43

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Національної комісії

з питань регулювання зв'язку України

12.09.2008 № 1110

 

Зареєстровано

в Міністерстві юстиції України 18.09.2008 за № 872/15563

 

ГРАНИЧНІ ТАРИФИ НА ЗАГАЛЬНОДОСТУПНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

 

РОЗДІЛ І ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Ці Граничні тарифи застосовуються операторами телекомунікацій, що надають телекомунікаційні послуги і розташовані на території України.

2. Граничні тарифи розраховані без урахування податку на додану вартість (ПДВ), який справляється відповідно до Закону України "Про податок на додану вартість".

3. Оператори телекомунікацій мають право знижувати рівень Граничних тарифів не більш як на 40 відсотків, але не менше за експлуатаційні витрати.

4. У Граничних тарифах ураховані вартість бланків, жетонів і чип-карток, які використовуються при наданні телекомунікаційних послуг.

5. Тарифи, установлені для бюджетних підприємств, установ, організацій, застосовуються на підставі довідки фінансових органів про повне фінансування підприємств, установ, організацій за рахунок бюджетних коштів. Цими тарифами користуються видавництва відповідно до Закону України "Про видавничу справу" та Українське національне інформаційне агентство України (Укрінформ) у частині, що стосується виконання державного замовлення.

Державні та комунальні телерадіоорганізації, редакції державних і комунальних періодичних видань та періодичних видань, заснованих об'єднаннями громадян, державними науково-дослідними установами, навчальними закладами, трудовими і журналістськими колективами, підприємства зв'язку, що їх розповсюджують, користуються послугами телефонного зв'язку за тарифами, установленими для бюджетних організацій на підставі документів чи завірених в установленому законодавством порядку їх копій, що підтверджують фактичне здійснення відповідної діяльності.

6. Пільги з оплати телекомунікаційних послуг фіксованого місцевого

телефонного зв' язку надаються згідно з законодавством.

Компенсація операторам телекомунікацій недоотриманих сум доходів здійснюється відповідно до законодавства.

7. При відключенні вечірнього і паралельного телефонів за заявою власника основного телефону плата за період відключення та зворотне включення не справляється.

8. У нежитлових приміщеннях, право власності на які мають фізичні особи, телефони встановлюються на загальних підставах із застосуванням тарифів, як для юридичних осіб.

9. У приміщеннях, що здаються в оренду (суборенду), телефони встановлюються на загальних підставах на час дії договору оренди (суборенди).

10. Покілометрова плата сплачується додатково до абонентної плати за

користування телефоном, як за кожний повний чи неповний кілометр

фактичної довжини абонентської лінії від абонента до межі населеного

пункту, якщо телефон установлений за межею населеного пункту і

підключений до АТС цього населеного пункту. За лінію, створену

апаратурою ущільнення, покілометрова плата не справляється.

Останнє оновлення на Середа, 01 червня 2011, 15:49
 

Copyright©1998-2020. ТзОВ-Фірма "ІНФОКОМ". Всі права застережені та охороняються законодавством.