.language'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> Про технологію ADSL
Про технологію ADSL PDF Друк e-mail
Створено користувачем: Адміністратор   
Вівторок, 14 червня 2011, 09:40

   ADSL (англ. Asymmetric Digital Subscriber Line) — технологія широкосмугового доступу, яка забезпечує передачу швидкісного цифрового сигналу звичайною аналоговою телефонною лінією, та дозволяє одночасно користуватися телефоном і Інтернетом. Розроблена Bellcore у 1988 році.

   ADSL призначена для високошвидкісного доступу до Інтернет. ADSL відноситься до класу широкосмугових (broadband) технологій. Вона забезпечує швидкість передачі даних в напрямку абонента — до 24 Мбіт/сек., від абонента — до 3.5 Мбіт/сек. Висока швидкість дозволяє комфортно працювати з Web-сайтами, швидко передавати великі файли і документи, працювати з мультимедіа, повноцінно використовувати інтерактивні засоби.

   Головною відмінністю при використанні ADSL є можливість одночасно працювати в Інтернет і розмовляти телефоном. Телефон залишається вільним. ADSL модеми випускаються с двома типами інтерфейсів: USB і 10/100Base-T. Перші призначені для індивідуального підключення і зручні тим, що не потребують блока живлення. Другі більш зручні при багатьох підключеннях і, як правило мають вбудовані роутери, в т.ч. бездротові.

   Завдяки тому, що у з'єднанні не використовується комутація телефонної мережі загального користування, яка має високий рівень шуму і перешкод, виникає значна різниця у якості ADSL і звичайної телефонної лінії. Ймовірність помилки на лінії ADSL становить 10Е-8 - 10Е-10.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 червня 2011, 13:31
 

Коментарі  

 
+9 # DC++Леонид 26.09.2012 20:21
Не знаю куди краще писати тому спробую написати тут. Чи працює в нашій локальній мережі ДЦ++? І якщо так, то що треба зробити для підключення, окрім встановлення клієнта?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 
 
+12 # DC++Олександр Лозінський 27.09.2012 09:40
У зв"язку зі збільшенням швидкості доступу до мережі інтернет, а також у зв"язку зі збільшенням установок роутерів у абонентів данний сервіс став не актуальним. Він в нас реалізований, але в данний момент не працює.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Copyright©1998-2019. ТзОВ-Фірма "ІНФОКОМ". Всі права застережені та охороняються законодавством.