.language'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> Про технологію Ethernet
Про технологію Ethernet PDF Друк e-mail
Створено користувачем: Адміністратор   
Четвер, 13 квітня 2017, 10:31

Ethernet (від англ. ether — ефір, і net — мережа) — це пакетна технологія передачі даних, що застосовується при побудові комп’ютерних мереж.

Стандарти Ethernet визначають види з’єднань і електронних сигналів в комп’ютерних мережах на фізичному рівні. Простіше кажучи, це сама мережа, яка пов’язує наші комп’ютери, і принципи її роботи.

Спочатку, технологія передбачала використання коаксіального кабелю для з’єднання комп’ютерів у мережу, що обмежувало мережа напівдуплексним режимом роботи, але з приходом нових технологій стали застосовуватися виті пари і оптоволоконні кабелі, що дозволяють як приймати, так і відправляти інформацію пристроїв одночасно.

Беззаперечно, головною перевагою технології Ethernet є швидкість. Для підключення до мережі не потрібно щоразу «додзвонюватися» до провайдера. Фактично, це виділена лінія, але без модему. Тому поряд із швидкістю можна назвати ще й доступність та простоту підключення. Також ця технологія є абсолютно безпечною та гарантує анонімність користувачам, у разі якщо абоненту присвоюється окрема реальна IP-адреса. Окремим моментом є можливість створення власної локальної мережі, де кожен підключений комп’ютер буде мати однаково високу швидкість. Саме тому цю технологію найчастіше обирають великі компанії, бізнес-центри та підприємства малого та середнього бізнесу.
Останнє оновлення на Четвер, 13 квітня 2017, 10:35
 

Copyright©1998-2020. ТзОВ-Фірма "ІНФОКОМ". Всі права застережені та охороняються законодавством.