.language'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> Послуги
Послуги
IPTV:технологія та переваги PDF Друк e-mail
Створено користувачем: Адміністратор   
Четвер, 13 квітня 2017, 10:37

IPTV - цифрове інтерактивне телебачення

Цифрове телебачення - це більше 100 каналів у цифровій якості, до числа яких входять всі канали ефірного телебачення та популярні зарубіжні канали. Послуга IPTV доступна для перегляду як на SMART ТВ без додаткових пристроїв, так і на звичайних телевізорах - з використанням телевізійної приставки.

Технологія IPTV, IP-TV, IP-телебачення (англ. Internet Protocol Television) — цифрове інтерактивне телебачення в мережах передачі даних за протоколом IP, нове покоління телебачення.

Останнє оновлення на Четвер, 28 лютого 2019, 12:57
 
Про технологію Ethernet PDF Друк e-mail
Створено користувачем: Адміністратор   
Четвер, 13 квітня 2017, 10:31

Ethernet (від англ. ether — ефір, і net — мережа) — це пакетна технологія передачі даних, що застосовується при побудові комп’ютерних мереж.

Стандарти Ethernet визначають види з’єднань і електронних сигналів в комп’ютерних мережах на фізичному рівні. Простіше кажучи, це сама мережа, яка пов’язує наші комп’ютери, і принципи її роботи.

Спочатку, технологія передбачала використання коаксіального кабелю для з’єднання комп’ютерів у мережу, що обмежувало мережа напівдуплексним режимом роботи, але з приходом нових технологій стали застосовуватися виті пари і оптоволоконні кабелі, що дозволяють як приймати, так і відправляти інформацію пристроїв одночасно.

Останнє оновлення на Четвер, 13 квітня 2017, 10:35
 
Пакети сервісу PDF Друк e-mail
Створено користувачем: Адміністратор   
П'ятниця, 11 грудня 2015, 00:00

oll

Старт – базовий пакет з 130 телеканалів, що включає найпопулярніші ефірні канали – Україна, 1+1, ICTV, СТБ, Інтер, Новий канал, фільмові, розважальні, дитячі та музичні канали. Пакет Старт також відкриває необмежений доступ до кінозалів та відеотеки OLL.TV, музики та онлайн радіо.

Оптимум – ідеальне поєднання популярних розважальних, інформаційних, фільмових, пізнавальних, дитячих, спортивних та музичних каналів. Більше 170 каналів, що задовольняють інтереси всієї родини, 5 тематичних кінозалів та необмежений доступ до тисяч фільмів у відеотеці OLL.TV

Преміум – пакет, що поєднує кращі фільмові канали від FOX, Sony, TV1000, преміальні спортивні канали Viasat, пізнавальні National Geographic, улюблені дитячі канали Cartoon Network, Nick Jr., Nickelodeon. Загалом понад 200 (32 HD) каналів на будь-який смак та необмежений доступ до відеотеки OLL.TV.


Останнє оновлення на Четвер, 28 лютого 2019, 12:56
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

Copyright©1998-2020. ТзОВ-Фірма "ІНФОКОМ". Всі права застережені та охороняються законодавством.