.language'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> Послуги інтернет
Послуги інтернет
Про технологію Ethernet PDF Друк e-mail
Створено користувачем: Адміністратор   
Четвер, 13 квітня 2017, 10:31

Ethernet (від англ. ether — ефір, і net — мережа) — це пакетна технологія передачі даних, що застосовується при побудові комп’ютерних мереж.

Стандарти Ethernet визначають види з’єднань і електронних сигналів в комп’ютерних мережах на фізичному рівні. Простіше кажучи, це сама мережа, яка пов’язує наші комп’ютери, і принципи її роботи.

Спочатку, технологія передбачала використання коаксіального кабелю для з’єднання комп’ютерів у мережу, що обмежувало мережа напівдуплексним режимом роботи, але з приходом нових технологій стали застосовуватися виті пари і оптоволоконні кабелі, що дозволяють як приймати, так і відправляти інформацію пристроїв одночасно.

Останнє оновлення на Четвер, 13 квітня 2017, 10:35
 
Про технологію ADSL PDF Друк e-mail
Створено користувачем: Адміністратор   
Вівторок, 14 червня 2011, 09:40

   ADSL (англ. Asymmetric Digital Subscriber Line) — технологія широкосмугового доступу, яка забезпечує передачу швидкісного цифрового сигналу звичайною аналоговою телефонною лінією, та дозволяє одночасно користуватися телефоном і Інтернетом. Розроблена Bellcore у 1988 році.

   ADSL призначена для високошвидкісного доступу до Інтернет. ADSL відноситься до класу широкосмугових (broadband) технологій. Вона забезпечує швидкість передачі даних в напрямку абонента — до 24 Мбіт/сек., від абонента — до 3.5 Мбіт/сек. Висока швидкість дозволяє комфортно працювати з Web-сайтами, швидко передавати великі файли і документи, працювати з мультимедіа, повноцінно використовувати інтерактивні засоби.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 червня 2011, 13:31
 


Copyright©1998-2020. ТзОВ-Фірма "ІНФОКОМ". Всі права застережені та охороняються законодавством.